Nový dokument ako sa spevák hitu “Mambo no. 5” Lou Bega obrátil ku Kristovi 2018-01-04T18:43:09+00:00

Nový dokument ako sa spevák hitu “Mambo no. 5” Lou Bega obrátil ku Kristovi

Film “Posledná reformácia II: Život” skúma nové učenícke hnutie, ktoré mení životy tisícom ľudí vrátane známej popovej hviezdy Lou Bega nominovaného na cenu Grammy Award.

Posledná reformácia dnes oznámila, že film „Posledná reformácia II: Život“ bude mať filmovú premiéru v kine Tuschinski v Amsterdame 24. februára 2018 a bude oficiálne zverejnený 31. marca 2018 na stránkach Youtube a na DVD. Počas celého marca je film k dispozícii pre exkluzívne premietania. Od popovej hviezdy v jeho obývačke, po bezdomovca na uliciach v Brazílii, tento film ukazuje mimoriadne a autentické momenty životov odovzdaných Ježišovi, a to ako ťažkosti, tak aj víťazstvá. Diváci sú pozvaní, aby zažili hnutie, ktoré rastie po celom svete, keď ľudia objavujú, čo skutočne znamená stať sa učeníkmi Ježiša. Tento film ukazuje veci, ktoré neboli nikdy predtým zachytené na videu, ako napríklad pôsobivý moment, keď Lou Bega a jeho celá domácnosť boli naplnení Duchom Svätým a pokrstení vo vode. To vám pripomenie príbehy z Biblie.

„Veľmi sa tešíme, že ukazujeme svetu rastúci vplyv toho, čo Boh robí“ povedal Torben Søndergaard, zakladateľ Poslednej reformácie (The Last Reformation, skr. TLR, pozn. prekladateľa). „Prvý film ‘Posledná reformácia: Začiatok‘ má takmer milión zhliadnutí na YouTube a bol odvysielaný v rôznych televíznych staniciach po celom svete. Odhaľuje, do akej miery sa kresťanstvo vzdialilo od svojich koreňov a ako sa musíme vrátiť k jednoduchým a silným pravdám, o ktorých čítame v Biblii. Druhý film ‘Posledná reformácia II: Život‘ ukazuje, ako ľudia žijú v pravde Ježiša Krista v ich každodennom živote.“ Lou Bega povedal: „Je to oveľa lepšie ako vyhrať nomináciu na Grammy alebo stať sa futbalovým majstrom sveta alebo čokoľvek iné. Toto je to pravé orechové.“ Režísér filmu Lebo Akatio povedal: „Tento nový film vychádza z úspechu prvého, s naozaj úprimným pohľadom na to, čo to znamená byť učeníkom.“

Posledná reformácia je sieť kresťanov, ktorá začala v roku 2011 vydaním knihy rovnakého názvu a neskôr sa stala skupinou tisícov veriacich, ktorí sú odhodlaní robiť učeníkov vo svojom každodennom živote. Táto sieť usporadúva tréningové víkendy s názvom Kickstart (Naštartovanie), v ktorých sú obyčajní ľudia pripravení na to, aby žili jednoduchý a nadprirodzený život, ktorý mal Ježiš a Jeho učeníci. Okrem toho má 5 celodenných trojtýždňových tréningových škôl (Pioneer Training School) a 3 kaviarne „Jesus Café“ v rôznych krajinách. Skupina verí v biblické učenie, praktické vedenie učeníkov a to, že každý, kto verí v Ježiša, môže nasledovať jeho príkazy, aby uzdravoval chorých, vyháňal démonov a krstil iných v Jeho mene.

###
Odkaz na webovú stránku filmu: https://www.tlrthelife.com
Odkaz na prvý film: https://www.tlrmovie.com
Kontakt pre médiá – email: media@thelastreformation.com
Kontakt pre médiá – telefón: +45 229 396 93
Posledná reformácia – Slovensko: http://poslednareformacia.sk/